• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gumushacikoyyeg
  • https://twitter.com/ghk_yeg
Facebook Sayfamız
Satınalma İlanları

03.03.2022 tarihli 1.7.İlçenin tarihi, doğal, kültürel, turizm alanları ile yöresel ürün ve el sanatlarını tanıtımı amaçlı  afiş, broşür, kitapçık gibi tanıtım malzemelerinin hazırlanması Konulu Tanıtım Kitabı Yaptırılması hakkında

İLÇEMİZİN TARİHİ ,KÜLTÜREL VE DOĞAL ALANLARIİ LE YÖRESEL ÜRÜNLERİNİN VE EL SANATLARININ BİLİNİRLİĞİNİ ARTTIRMAK, AYNI ZAMANDA GÜMÜŞHACIKÖY YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİNİN TANIITILMASI AMACIYLA KİTAPÇIK BASIMI YAPILACAKTIR.İLÇEMİZİN TANITILMASI İLE YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLÇEMİZ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMALARI SAĞLANARAK İLÇE HALKININ REFAH SEVİYESİNİN ARTMASI BEKLENMEKTEDİR.FAALİYET KAPSAMINDA AŞAĞIDAKİ TEKLİF FORMUNDA BELİRTİLEN ÖZELLİKLERDE MALZEMELER PİYASADAN TEMİN EDİLECEKTİR.

TEKLİF FORMU

(PROFORMA FATURA)

 

FİRMA ADI                       :

FİRMA ADRESİ                :

FİRMA TEL/FAKS            :

VERGİ DAİRESİ /NO       :

TİCARET SİCİL NO          :

Aşağıda adı, miktarı, özellikleri, marka modelleri, tanımı ile tutarları belirtilen harcama kalemleri ile ilgili olarak firmamızca teklifimiz sunulmuştur.

GÜMÜŞHACIKÖY  YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİ

HACIYAHYA MAHALLESİ CUMHURİYET MEYDANI BELEDİYE SİTESİ KAT:1/12 GÜMÜŞHACIKÖY  / AMASYA

GÜMÜŞHACIKÖY VERGİ DAİRESİ: 3880808966

NO

MAL, HİZMET  veya İNŞAAT İŞİNİN ADI

TEKNİK ÖZELLİKLER /İŞİN TANIMI

BİRİM

 

MİKTAR

 

BİRİM FİYAT

BİRİM FİYAT TOPLAM

 

 

1

 

 

 

-Kitapçık A5 Ebatlarında  

Minimum 32 Sayfa  Parlak Kuşe Kâğıda

 

Adet

  

 

    400

 

 

 

Toplam (KDV Hariç)

 

 

 

 

Teklif Tarihi …../…../ 2023

Teklif Geçerlilik Süresi:30 gün

Teklif Veren Firma Kaşe ve İmza:

 

 

1 – Verilen teklifler KDV hariç fiyat olarak verilecektir.

2 – Verilen tekliferin geçerlilik süresi 30 gün olacaktır.

3 – Ürün/hizmet tesliminden itibaren ödeme idarece gerekli belgeler düzenlendikten sonra ( Fatura, Garanti Belgeleri, v.b. ) yüklenicinin/ tedarikçinin belirteceği banka hesap numarasına, idarenin öngördüğü en geç 90 gün içerisinde ödenecektir. Yüklenici idarenin isteyeceği her türlü yasal belgeyi sunmayı peşinen kabul eder.

4 – İdareye teklif verme tarihi en son 20.03.2023 saat 17:00dir. Bu tarihten sonraki teklifler idarece değerlendirmeye alınmayacaktır.

5 – Teklifler, son teklif verme tarihinden önce Gümüşhacıköy YEG Derneği: Hacıyahya mahallesi Cumhuriyet meydanı Belediye sitesi kat:1/12 GÜMÜŞHACIKÖY/ AMASYA adresine elden veya kargo ile teslim edilebilir ya da gumushacikoyyeg@gmail.com adresine e-posta ile gönderilebilir.

6 – Teklifler, ekte yer alan teklif formu formatına göre hazırlanmalı ve yetkili kişi tarafından kaşeli ve imzalı olarak sunulmalıdır.

 

Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret44445