• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gumushacikoyyeg
  • https://twitter.com/ghk_yeg
Facebook Sayfamız
Satınalma İlanları

2022 YILI 2'NCİ DÖNEM FAALİYETLERİMİZ

FAALİYET: 1.12.DOĞAL YÖRESEL ÜRÜNLERİN KATMA DEĞERLİ ÜRÜNLERE DÖNÜŞTÜRÜLMESİNE YÖNELİK ATÖLYE EĞİTİMİ(HİJYEN EĞİTİMİ DAHİL)
İLÇEMİZDE DOĞAL ÜRÜNLERİN KATMA DEĞERİ YÜKSEK ÜRÜNLERE ÇEVİRMEK İSTEYEN ÜRETİCİLERE, ÜRETİCİ  KADIN KOPERATİFLERİNE VE DİĞER ÜRETİCİLERE DOĞAL ÜRÜNLERİN KATMA DEĞERLİ ÜRÜNLERE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ SÜRECİNDE NELER YAPILABİLECEĞİNE DAİR GEREKLİ BİLGİ VE TEKNİKLERİN UZMAN KİŞİLER TARAFINDAN KATILIMCILARA UYGULAMALI ÖRNEKLER ÜZERİNDEN ÖĞRETİLMESİ İYİ UYGULAMA ÖRNEKLERİNDEN OLAN ÜRETİM YERLERİNE ZİYARETLER YAPILARAK ÜRETİM AŞAMALARININ KATILIMCILARA UYGULAMALI OLARAK ÖĞRETİLMESİ AMAÇLANMAKTADIR. BU ŞEKİLDE İLÇEMİZİN MARKA ÜRÜN ÜRETMEDE KATMA DEĞERİ YÜKSEK ÜRÜN KAPASİTESİNİN ARTMASI BEKLENMEKTEDİR.
 FAALİYET: 2.3. YEREL KADIN BİRLİKLERİ / KOOPERATİFLERİ, STK'LAR, KÜLTÜREL, MÜZİKAL VE HOBİ GRUPLARI İLE SPOR / GENÇLİK KULÜPLERİ İÇİN ETKİNLİKLER VE YARIŞMALAR DÜZENLEMEK
İLÇEMİZDE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KOMPLEKSLERİNDE  İLÇEMİZ GÜMÜŞSPOR VOLEYBOL TAKIMI VE DİĞER ŞEHİRLERDEN GELEN 4 TAKIMLA VOLEYBOL ŞENLİĞİ DÜZENLENMİŞTİR. İLÇEMİZDE VOLEYBOLUN SEVDİRİLMESİ TANITILMASI VE GENÇ NESİLLERİN SPOR BİLİNCİNİN GELİŞMESİ SAĞLANMIŞTIR. FAALİYET 11-16 YAŞ ARALIKLARINDA  4 TAKIMLA YAPILMIŞ OLUP ŞENLİK 14 MAYIS 2022 TARİHİNDE GERÇEKLEŞMİŞTİR.