• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gumushacikoyyeg
  • https://twitter.com/ghk_yeg
Facebook Sayfamız
Satınalma İlanları

19.06.2023 Tarihli ilan 1.1.(E) Ziyaretçi çeken köy festivallerini desteklemek

İLÇEMİZDE HER YIL YAPILAN GÜMÜŞHACIKÖY ALİ PİRCİVAN KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİĞİNİN DESTEKLENMESİ PLANLANMAKTADIR.ALİPİRCİVAN ŞENLİĞİ GÜMÜŞHACIKÖY İLÇESİNİN SARAYÖZÜ KÖYÜNDE YAPILACAKTIR.
SARAYÖZÜ KÖYÜ ALİPİRCİVAN KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ İLE BİRLİKTE ORTAK YAPILACAKTIR.PROJE KAPSAMINDA GÜMÜŞHACIKÖY ALİ PİRCİVAN KÜLTÜR SANAT  ETKİNLİĞİ    1 GÜN SÜRECEK OLUP YAKLAŞIK 1000-1500 KİŞİLİK KATILIMIN OLMASI BEKLENMEKTEDİR  İLÇEMİZDE YEREL HALKIN KAYNAŞMASI KÜLTÜREL VE SOSYAL BAĞLARIN GÜÇLENDİRİLMESİ İÇİN ARAÇ OLARAK KULLANILMAKTADIR.FAALİYET KAPSAMINDA AŞAĞIDAKİ BELİRTİLEN GÖRÜNÜRLÜK MATERYALLERİNİN  PİYASADAN ALINMASI SAĞLANACAKTIR TEKLİF VERMEK İSTEYENLER TEKLİF FORMU NU GÜMÜŞHACIKÖY YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİMİZE ŞAHSEN VEYA MAİL YOLU İLE ULAŞTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

TEKLİF FORMU

(PROFORMA FATURA)

 

FİRMA ADI                       :

FİRMA ADRESİ                :

FİRMA TEL/FAKS            :

VERGİ DAİRESİ /NO       :

TİCARET SİCİL NO          :

Aşağıda adı, miktarı, özellikleri, marka modelleri, tanımı ile tutarları belirtilen harcama kalemleri ile ilgili olarak firmamızca teklifimiz sunulmuştur.

GÜMÜŞHACIKÖY YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİ

HACIYAHYA MAHALLESİ CUMHURİYET MEYDANI BELEDİYE SİTESİ NO:2-113 GÜMÜŞHACIKÖY  / AMASYA

GÜMÜŞHACIKÖY VERGİ DAİRESİ: 3880808966

NO

MAL, HİZMET veya İNŞAAT İŞİNİN ADI

TEKNİK ÖZELLİKLER /İŞİN TANIMI

BİRİM

 

MİKTAR

 

BİRİM FİYAT

BİRİM FİYAT TOPLAM

 

1

Afiş-Poster

-Afiş-Poster 1 adet en az 125*225 ölçülerinde, vinil, baskili (görünürlük için ab.ve tc. bayraklarini içeren rehbere uygun)

 

Adet

 

1

 

 

2

Afiş -poster 50*70 50 kopyaya kadar

Parlak kuşe Kağıda

50*70 cm Ebatlarında

 

 

 

Adet

 

50

 

 

 

Toplam (KDV Hariç)

 

 

 

 

Teklif Tarihi …../…../ 2022

Teklif Geçerlilik Süresi:30 gün

Teklif Veren Firma Kaşe ve İmza:

1 – Verilen teklifler KDV hariç fiyat olarak verilecektir.

2 – Verilen tekliflerin geçerlilik süresi 30 gün olacaktır.

3 – Ürün/hizmet tesliminden itibaren ödeme idarece gerekli belgeler düzenlendikten sonra ( Fatura, Garanti Belgeleri, v.b. ) yüklenicinin/ tedarikçinin belirteceği banka hesap numarasına, idarenin öngördüğü en geç 90 gün içerisinde ödenecektir. Yüklenici idarenin isteyeceği her türlü yasal belgeyi sunmayı peşinen kabul eder.

4 – İdareye teklif verme tarihi en son 19/06/2023 saat 17:00dir. Bu tarihten sonraki teklifler idarece değerlendirmeye alınmayacaktır.

5 – Teklifler, son teklif verme tarihinden önce Gümüşhacıköy YEG Derneği: Hacıyahya mahallesi Cumhuriyet meydanı Belediye sitesi No:2-113 GÜMÜŞHACIKÖY/ AMASYA adresine elden veya kargo ile teslim edilebilir ya da gumushacikoyyeg@gmail.com adresine e-posta ile gönderilebilir.

6 – Teklifler, ekte yer alan teklif formu formatına göre hazırlanmalı ve yetkili kişi tarafından kaşeli ve imzalı olarak sunulmalıdır.

Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret44445