• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gumushacikoyyeg
  • https://twitter.com/ghk_yeg
Facebook Sayfamız
Satınalma İlanları

2022 YILI 4'Ü'NCÜ DÖNEM TEKNİK FAALİYETLERİMİZ

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI TARIM REFORMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YÖNETİM OTORİTESİ'DEN MÜHENDİS FİLİZ ŞENER VE MÜHENDİS ALPAY ÜLGENTÜRK GÜMÜŞHACIKÖY YEREL EYLEM DERNEĞİMİZİ ZİYARETTE BULUNDU.BU GÜZEL ZİYARET İÇİN VE İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.KARADENİZ BÖLGESİ YEREL EYLEM GRUBU DERNEKLERİ ORTAK ÇALIŞMALAR VE İŞBİRLİĞİ ÇALIŞTAYINA KATILIM SAĞLADIK

8-9 KASIM 2022 SALI VE ÇARŞAMBA GÜNLERİ İKİ GÜN SÜREN KARADENİZ BÖLGESİ YEREL EYLEM GURUBU (YEG) DERNEKLERİ ÇALIŞTAYI TAMAMLANDI.

BORABOY GÖL RESTORAN’DA GERÇEKLEŞEN TOPLANTIYA; AMASYA’DAN TAŞOVA, GÜMÜŞHACIKÖY, GÖYNÜCEK, SAMSUN’DAN ASARCIK, AYVACIK, HAVZA, SALIPAZARI, KAVAK, 19 MAYIS, LADİK, KASTAMONU’DAN ARAÇ, CİDE, DEVREKANİ, TAŞKÖPRÜ YEG DERNEKLERİNİN BAŞKAN, YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, MÜDÜR VE UZMANLARI KATILDI.

TOPLANTIDA GÜMÜŞHACIKÖY YEG'İ, DERNEK UZMANI FATMA İRTEGÜN, DERNEK UZMANI FERHAT SARITAŞ, DERNEK ÜYESİ HÜSEYİN GÖKÇE MURAT TEMSİL ETTİLER.

TAŞOVA YEG DERNEĞİ YEREL KALKINMA STRATEJİSİ KAPSAMINDA PLANLANAN FAALİYETTE AÇILIŞ KONUŞMASINI TAŞOVA YEG DERNEĞİ BAŞKANI KADİR AYDOĞAN YAPTI.

TAŞOVA YEG DERNEĞİ YEREL KALKINMA STRATEJİSİ KAPSAMINDA PLANLANAN FAALİYETLERDEN BİRİ OLAN “KARADENİZ BÖLGESİ YEG DERNEKLERİ “AĞ OLUŞTURMA, ORTAK ÇALIŞMALAR VE İŞBİRLİĞİ” TOPLANTISI ÇALIŞMA GURUPLARI OLUŞTURULARAK; YEG LER ARASINDA İLETİŞİMİ VE ETKİLEŞİMİ ARTIRMAK İÇİN YAPILABİLECEK FAALİYETLER, 2023 YILLIK UYGULAMA PLANLARI HAZIRLANIRKEN YAZILABİLECEK ORTAK FAALİYETLER VE ÇALIŞMA ALANLARI GİBİ KONULARDA İSTİŞARELER YAPILARAK FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU.

ÇALIŞTAYA DAVETLERİ, ÇALIŞTAY BOYUNCA GÖSTERDİKLERİ İLGİ VE MİSAFİRPERVERLİKLERİNDEN DOLAYI TAŞOVA YEG BAŞKANI KADİR AYDOĞAN’ A, YEG MÜDÜRÜ GÜLHAN ÇAKIR’ A VE BÜTÜN YEG YÖNETİM KURULUNA TEŞEKKÜR EDER VE ÇALIŞTAYIN AMACINA ULAŞMIŞ OLMASINI TEMENNİ EDERİZ.