• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gumushacikoyyeg
  • https://twitter.com/ghk_yeg
Facebook Sayfamız
Satınalma İlanları

İNSANSIZ HAVA ARACI (DRONE) ALINMASI İLANI

Yerel Eylem Grubumuzun Gümüşhacıköyümüzün tanıtılması sosyal medyada  bilinirliliğinin arttırılması sosyal faaliyetlerin daha çok insana ulaştırılması amacıyla yapılacak olan  faaliyetlerinde kullanılmak üzere İnsansız Hava Aracı (Drone) alınmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Teknik şartnamede belirtilen özellikerde  gelecek olan tekliflerin  Aşağıda bulunan teklif formuna göre doldurularak Gümüşhacıköy Yerel Eylem Grubu Derneğimize şahsen veya mail yoluyla iletilmesi  gerekmektedir.

İNSANSIZ HAVA ARACI (DRONE) TEKNİK ŞARTNAME

 

No

Mal, hizmet veya inşaat işinin adı

Teknik özellikler/ İşin tanımı

Birim

Miktar

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

İnsansız  Hava Aracı(Drone)

- GPS Modu: Var

- Kamera: 4K Video,

- En az 40 MP fotoğraf

- Uçuş Mesafesi: En az 3000 m.

- Uçuş Süresi: En az 30 Dakika,

- Pil Kapasitesi: En az 3000 mAh

- Havada Asılı Kalma: Evet

- Uçuş Güvenliği: Var

- Katlanabilir Tasarım: Evet

- Uzaktan Kumanda: Dâhil

- Taşıma Çantası: Var

- Pervane (Yedek): Var

 

 

 

 

 

 

Adet

 

 

 

 

 

1

 

 

1 – Verilen teklifler  KDV  hariç fiyat olarak verilecektir.

2 - Mal alım sözleşmesi kapsamında satın alınacak mallar ancak, AB üyesi ülkeler, AB’ye aday ülkeler veya diğer Katılım Öncesi Yardım Aracı (IPA) faydalanıcısı ülkeler, Avrupa Komşuluk ve Ortaklık Aracı ülkeleri (ENPI) veya Avrupa Ekonomik Bölgesi ülkelerinden temin edilebilir. Mal alım sözleşmesi kapsamında temin edilen tüm malların menşei bu ülkelere ait olmalıdır.

Malların menşei;

AB üyesi ülkeler, Türkiyedışında AB’ye aday ülkeler ve diğer Katılım Öncesi Yardım Aracı (IPA) faydalanıcısı ülkeler, Avrupa Komşuluk ve Ortaklık Aracı ülkeleri (ENPI) ve Avrupa Ekonomik Bölgesi ülkeleri için “Menşe Şahadetnamesi” ile,

Türkiye için Yerel Sanayi Üretimi söz konusu olduğunda, “Yerli Malı Belgesi” (Türkiye’de üretilen mallar için, malın üretildiği yerdeki Ticaretve/veya Sanayi Odasınca düzenlenmiş menşe belgesi) ile belirlenecektir.

3 – Verilen tekliflerin geçerlilik süresi enaz 5 gün olacaktır.

4 – Tekliflerin idare tarafından onaylanmasından itibaren ürünler en geç 7 gün içerisinde idareye temin ve teslimedilecektir.

5 – Teklifte belirtilen ürünlerin montajı ve kurulumu yüklenici tarafından yapılacak ve enaz     2 yıl süre ile garantili olacaktır.

6 – Ürünlerin tesliminden itibaren ödeme idarece gerekli belgeler düzenlendikten sonra ( Fatura, Garanti Belgeleri, v.b. ) yüklenicinin/ tedarikçinin belirteceği banka hesap numarasına, idarenin öngördüğü en geç 90 gün içerisinde ödenecektir. Yüklenici idarenin isteyeceği her türlü yasal belgeyi sunmayı peşinen kabuleder.

7 – İdareye teklif verme tarihien son 20/03/2022tarihi saat17:00 dir. Bu tarihten sonraki teklifler idarece değerlendirmeye alınmayacaktır.

8 - Teklifler, son teklif verme tarihinden önce Gümüşhacıköy YEG Derneği: Hacıyahya mahallesi cumhuriyet meydanı belediye sitesi  no:2-113 AMASYA/GÜMÜŞHACIKÖY adresine elden veya kargo ile teslim edilebilir ya da gumushacikoyyeg@gmail.com adresine e-posta ile gönderilebilir.

9-Teklifler,  ekte yer alan teklif formu formatına gore hazırlanmalı ve yetkili kişi tarafından kaşeli ve imzalı olarak sunulmalıdır.TEKLİF FORMU

(PROFORMA FATURA)

 

FİRMA ADI                       :

FİRMA ADRESİ                :

FİRMA TEL/FAKS            :

VERGİ DAİRESİ /NO       :

TİCARET SİCİL NO          :

Aşağıda adı, miktarı, özellikleri, marka modelleri, tanımı ile tutarları belirtilen harcama kalemleri ile ilgili olarak firmamızca teklifimiz sunulmuştur.

GÜMÜŞHACIKÖY  YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİ

HACIYAHYA MAHALLESİ CUMHURİYET MEYDANI BELEDİYE SİTESİ KAT:2-113 GÜMÜŞHACIKÖY  / AMASYA

GÜMÜŞHACIKÖY VERGİ DAİRESİ: 3880808966

NO

MAL, HİZMET  VEYA İNŞAAT İŞİNİN ADI

TEKNİK ÖZELLİKLER /İŞİN TANIMI

BİRİM

 

MİKTAR

 

BİRİM FİYAT

BİRİM FİYAT TOPLAM

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplam (KDV Hariç)

 

 

 

 

 

Teklif Tarihi …../…../ 2022

Teklif Geçerlilik Süresi:30 gün

Teklif Veren Firma Kaşe ve İmza:

 

1 – Verilen teklifler KDV hariç fiyat olarak verilecektir.

2 – Verilen tekliflerin geçerlilik süresi 30 gün olacaktır.

3 – Ürün/hizmet tesliminden itibaren ödeme idarece gerekli belgeler düzenlendikten sonra ( Fatura, Garanti Belgeleri, v.b. ) yüklenicinin/ tedarikçinin belirteceği banka hesap numarasına, idarenin öngördüğü en geç 90 gün içerisinde ödenecektir. Yüklenici idarenin isteyeceği her türlü yasal belgeyi sunmayı peşinen kabul eder.

4 – İdareye teklif verme tarihi en son 20/03/2022 saat 17:00dir. Bu tarihten sonraki teklifler idarece değerlendirmeye alınmayacaktır.

5 – Teklifler, son teklif verme tarihinden önce Gümüşhacıköy YEG Derneği: Hacıyahya mahallesi Cumhuriyet meydanı Belediye sitesi no:2-113 GÜMÜŞHACIKÖY/ AMASYA adresine elden veya kargo ile teslim edilebilir ya da gumushacikoyyeg@gmail.com adresine e-posta ile gönderilebilir.

6 – Teklifler, ekte yer alan teklif formu formatına göre hazırlanmalı ve yetkili kişi tarafından kaşeli ve imzalı olarak sunulmalıdır.

 

Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret44445