• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gumushacikoyyeg
  • https://twitter.com/ghk_yeg
Facebook Sayfamız
Satınalma İlanları

17.05.2022 tarihli ilan Faaliyet 1.2 fizibilite ve /veya turistler için parkur tasarımı İçin Hizmet alımları Yemekli İkramlık

GÜMÜŞHACIKÖY İLÇEMİZDE VE KÖYLERİNDE  TURİSTLER  VE YEREL HALKA YÖNELİK  OLARAK DOĞA YÜRÜYÜŞ PARKURLARI TASARIMI YAPILACAKTIR İLÇEMİZDE İHTİYAÇ DUYULAN DOĞA YÜRÜYÜŞ PARKUR TASARIMLARI UZMAN KİŞİ TARAFINDAN BÖLGEDEKİ PARKUR ALANLARININ BELİRLENMESİ ÇALIŞMASI İLE  YAPILACAK OLUP ,ÇALIŞMA İLE BÖLGEDE BULUNAN NOKTALARDA KOLAY ORTA VE ZOR KATEGORİLERİNDE 7 ADET PARKUR ROTALARI VE  TASARIMLARI YAPILACAKTIR.BU FAALİYETTE  YÖNELİK OLARAK  TEKLİF  FORMUNDA BELİRTİLEN HİZMETLER İÇİN HİZMET ALIMLARI YAPILACAKTIR TEKLİF  VERMEK İSTEYENLER TEKLİF FORMUNDA BELİRTİLEN ADRESE  TEKLİF FORMUNU ELDEN VEYA WEB ADRESİNE MAİL OLARAK İLETEBİLİRLER   .Not: Gerçek kişiler ekte sunulan başvuru formu, tüzel kişiler ise teklif formu ile başvurması gerekmektedir.

TEKLİF FORMU

(PROFORMA FATURA)

 

FİRMA ADI                       :

FİRMA ADRESİ                :

FİRMA TEL/FAKS            :

VERGİ DAİRESİ /NO       :

TİCARET SİCİL NO          :

Aşağıda adı, miktarı, özellikleri, marka modelleri, tanımı ile tutarları belirtilen harcama kalemleri ile ilgili olarak firmamızca teklifimiz sunulmuştur.

GÜMÜŞHACIKÖY YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİ

HACIYAHYA MAHALLESİ CUMHURİYET MEYDANI BELEDİYE SİTESİ KAT:2-113 GÜMÜŞHACIKÖY  / AMASYA

GÜMÜŞHACIKÖY VERGİ DAİRESİ: 3880808966

NO

MAL, HİZMET VEYA İNŞAAT İŞİNİN ADI

TEKNİK ÖZELLİKLER /İŞİN TANIMI

BİRİM

 

MİKTAR

 

BİRİM FİYAT

BİRİM FİYAT TOPLAM

 

 

 

1

İkram Maliyetleri Yemekli

 

 

Parkur tasarlanması sürecinde Arazide parkur tasarlayacak olan Uzman kişi ve YEG personelleri için ikram giderleri 4 kişi için 10 günlük

 

Günlük

 

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplam (KDV Hariç)

 

 

 

 

Teklif Tarihi …../…../ 2022

Teklif Geçerlilik Süresi:30 gün

Teklif Veren Firma Kaşe ve İmza:

1 – Verilen teklifler KDV hariç fiyat olarak verilecektir.

2 – Verilen tekliflerin geçerlilik süresi 30 gün olacaktır.

3 – Ürün/hizmet tesliminden itibaren ödeme idarece gerekli belgeler düzenlendikten sonra ( Fatura, Garanti Belgeleri, v.b. ) yüklenicinin/ tedarikçinin belirteceği banka hesap numarasına, idarenin öngördüğü en geç 90 gün içerisinde ödenecektir. Yüklenici idarenin isteyeceği her türlü yasal belgeyi sunmayı peşinen kabul eder.

4 – İdareye teklif verme tarihi en son 30/05/2022 saat 17:00dir. Bu tarihten sonraki teklifler idarece değerlendirmeye alınmayacaktır.

5 – Teklifler, son teklif verme tarihinden önce Gümüşhacıköy YEG Derneği: Hacıyahya mahallesi Cumhuriyet meydanı Belediye sitesi kat:2-113  GÜMÜŞHACIKÖY/ AMASYA adresine elden veya kargo ile teslim edilebilir ya da gumushacikoyyeg@gmail.com adresine e-posta ile gönderilebilir.

6 – Teklifler, ekte yer alan teklif formu formatına göre hazırlanmalı ve yetkili kişi tarafından kaşeli ve imzalı olarak sunulmalıdır.

Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret44445