• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gumushacikoyyeg
  • https://twitter.com/ghk_yeg
Facebook Sayfamız
Satınalma İlanları

08.02.2022/ Faaliyet 1.2. Fizibilite ve / veya turistler için parkur tasarımı çalışması için Yemekli İkramlık Alınması.

           2022 UYGULAMA PLANIMIZDA ANİMASYON KAPASİTE GELİŞTİRME FAALİYETLERİMİZDEN OLAN GÜMÜŞHACIKÖY İLÇEMİZDE YEREL HALK VE TURİSTLER İÇİN OLUŞTURULACAK YÜRÜYÜŞ PARKUR VE ROTALARININ OLUŞTURULMASI AMACIYLA UZMAN KİŞİ TARAFINDAN YEG YÖNETİMİ VE YEREL HALKTAN OLUŞAN  YÜRÜYÜŞ SPORUYLA İLGİLENEN KİŞİLERİN FİKİRLERİNİN  BİR ARAYA GETİRİLEREK ORTAK AKIL TOPLANTISI YAPILACAK ,TOPLANTI SONUCUNDA PARKUR TASARIMI YAPACAK OLAN UZMAN KİŞİNİN FİKİRLERİ DOĞRULTUSUNDA TASARLANACAK YOL VE YÖNTEMLER BELİRLENECEKTİR.İLÇEMİZDE YAPILACAK OLAN DOĞA YÜRÜYÜŞ ROTALARI BELİRLENECEKTİR.GÜMÜŞHACIKÖY YEREL EYLEM DERNEĞİ OFİSİNDE 15 KİŞİLİK KATILIM İLE GERÇEKLEŞECEKTİR.15 KİŞİLİK KATIMCI İÇİN YEMEKLİ İKRAMLIK TEMİN EDİLECEKTİR.15 KİŞİLİK YEMEKLİ İKRAMLIKİÇİN BELİTİLEN ŞARTLARDA(GÜNDE BİR ÖĞLE YEMEĞİ * GÜNDE İKİ KEZ SU KAHVE VE ÇAY SERVİSİ * KURABİYE) TEKLİF VERMEK İSTEYENLER EK'TE SUNULAN TEKLİF FORMUNU DOLDURARAK EN GEÇ  15.02.2022 TARİHİNE KADAR DERNEK OFİSİNE ELDEN VEYA gumushacikoyyeg@gmail.com  ADRESİNE E-POSTA  OLARAK İLETMESİ GEREKMEKTEDİR.

TEKLİF FORMU

(PROFORMA FATURA)

 

FİRMA ADI                       :

FİRMA ADRESİ                :

FİRMA TEL/FAKS            :

VERGİ DAİRESİ /NO       :

TİCARET SİCİL NO          :

Aşağıda adı, miktarı, özellikleri, marka modelleri, tanımı ile tutarları belirtilen harcama kalemleri ile ilgili olarak firmamızca teklifimiz sunulmuştur.

GÜMÜŞHACIKÖY YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİ

HACIYAHYA MAHALLESİ CUMHURİYET MEYDANI BELEDİYE SİTESİ NO:2-113 GÜMÜŞHACIKÖY  / AMASYA

GÜMÜŞHACIKÖY VERGİ DAİRESİ: 3880808966

NO

MAL, HİZMET veya İNŞAAT İŞİNİN ADI

TEKNİK ÖZELLİKLER /İŞİN TANIMI

BİRİM

 

MİKTAR

 

BİRİM FİYAT

BİRİM FİYAT TOPLAM

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yemekli İkramlık

 

 

 

 

Öğle Yemeği

Çorba,Pialv,Ana Yemek,Salata,Tatlı'dan oluşan Yemek Menüsü

Çay,su,diğer içeceklerden oluşan İçecek Menüsü

 

 

 

Adet

 

 

 

15

 

 

 

Toplam (KDV Hariç)

 

 

 

 

Teklif Tarihi …../…../ 2022

Teklif Geçerlilik Süresi:30 gün

Teklif Veren Firma Kaşe ve İmza:

 

 

1 – Verilen teklifler KDV hariç fiyat olarak verilecektir.

2 – Verilen tekliflerin geçerlilik süresi 30 gün olacaktır.

3 – Ürün/hizmet tesliminden itibaren ödeme idarece gerekli belgeler düzenlendikten sonra ( Fatura, Garanti Belgeleri, v.b. ) yüklenicinin/ tedarikçinin belirteceği banka hesap numarasına, idarenin öngördüğü en geç 90 gün içerisinde ödenecektir. Yüklenici idarenin isteyeceği her türlü yasal belgeyi sunmayı peşinen kabul eder.

4 – İdareye teklif verme tarihi en son 15/02/2022 saat 17:00dir. Bu tarihten sonraki teklifler idarece değerlendirmeye alınmayacaktır.

5 – Teklifler, son teklif verme tarihinden önce Gümüşhacıköy YEG Derneği: Hacıyahya mahallesi Cumhuriyet meydanı Belediye sitesi No:2-113 GÜMÜŞHACIKÖY/ AMASYA adresine elden veya kargo ile teslim edilebilir ya da gumushacikoyyeg@gmail.com adresine e-posta ile gönderilebilir.

6 – Teklifler, ekte yer alan teklif formu formatına göre hazırlanmalı ve yetkili kişi tarafından kaşeli ve imzalı olarak sunulmalıdır.

 

Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret44445